Dovolená s dětmi

Pro naše nejmladší hosty jsme v hotelu vytvořili jeden dětský koutek v zábavním centru, kde si děti mohou pohrát se všelijakými hračkami nebo malovat omalovánky a jiné činnosti. Děti tak mohou rozvíjet své schopnosti a rodičům bude alespoň na chvíli dopřáno posezení u výborného nápoje, pizzy apod. Dětský koutek vám rádi zpřístupníme i mimo otevírací dobu, tak abyste věnovali čas svým dětem dle požadavku vás rodičů i přání dětí.

Nejmladší hosté mohou vybírat z dětských jídel nebo jim rádi připravíme poloviční porci z pokrmů, u kterých je to možné.

Rodiče, vezměte své ratolesti do Pohádkového království šneka Krasíka, náš hotel patří mezi jednu z mála pohádkových kanceláří. U obsluhy získáte mapu s trasou okolo Sloupu, popřípadě můžete zakoupit celý soubor tras v království. Projděte si naši trasu, která vás vyvede na místa s krásným rozhledem, děti po této stezce budou splňovat úkoly a luštit tajenku. Její vyplnění bude ohodnoceno odměnou a razítkem do pasu Pohádkového království.

Můžete také obdarovat čtenáře knihou, která obsahuje pohádky vztahující se k našemu okolí.

Milovníci koní mohou také navštívit jezdecký klub v nedalekých Petrovicích.
V parních letních dnech doporučujeme koupel na veřejném umělém koupališti, které je asi 500m vzdálené.