Prohlédněte si náš hotel Prohlédněte si náš hotel
Rádi by jste se podívali jak to u nás vypadá? Díky fotografiím a 360° virtuálním prohlídkám získáte dokonalou představu o našem hotelu.

Zobrazit galerii
On-line rezervace ubytování
EN

Dýňové hody jsou tu – přijďte si pochutnat!

Už staří američtí indiáni věděli, co je dobré a zdravé. Výživné dužnaté plody se pěstovaly jak pro svoji znamenitou chuť, tak pro blahodárné účinky na lidské zdraví. Dýně obsahuje obrovskou škálu zdraví prospěšných látek a řadí se tak k tradičním potravinám, které naši předci využívali k podpoře imunity před prvními zimními mrazíky. A navíc - výborně chutná!

A proto jsme se rozhodli, že podzimní dýňové menu nesmí ve Staré škole chybět, a připravili pro vás několik lahodných dýňových kombinací.

Od 12.10. do 14. 10. tak můžete navnadit vaše chuťové buňky lehkým dýňovém předkrmem, dopřát si krémovou dýňovou polévku, užít si znamenitou chuť některého z hlavních jídel z dýně či vyzkoušet netradiční dýňový moučník. Dali jsme si záležet na výběru dodavatele – a jsme přesvědčeni, že náš šéfkuchař si dá záležet na finální přípravě vašeho výjimečně zdravého a chutného oběda či vaší večeře.

Menu je již připraveno a můžete si je prohlédnout zde.