Prohlédněte si náš hotel Prohlédněte si náš hotel
Rádi by jste se podívali jak to u nás vypadá? Díky fotografiím a 360° virtuálním prohlídkám získáte dokonalou představu o našem hotelu.

Zobrazit galerii
EN

Svatomartinské hodování a PRAK

Co víc si přát? Úroda úspěšně sklizena, vše připraveno k zimnímu odpočinku a na slavnostním stole leží pekáč s dozlatova upečenou husou, šťavnaté knedlíky a kopec výtečného zelí. Svatomartinské hodování může začít.

Zakroužkujte si proto období od 9. do 11. listopadu v kalendáři – na sv. Martina se u nás bude slavit a hodovat, co hrdlo ráčí. Tradiční křupaná husička a další výtečné pokrmy z husího masa a drobů a k tomu vybrané svatomartinské víno - čekat na přes rok se vám určitě nevyplatí.

V pátek 9. 11. se navíc můžete těšit na Country večer s oblíbenou skupinou Prak z Boskovic. Dobré jídlo, pití a pohodová muzika přece patří k sobě, začínáme ve 20 hodin a – bude to stát za to, jak jinak. Vstupné na hudební večer 40,- Kč / osoba

Těšíme se na hojnou účast, proto doporučujeme si zarezervovat své místo, abyste o tenhle výjimečný večer plný zábavy a dobrého jídla nepřišli!

Udělejte si ze sv. Martina svátek a přijďte k nám hodovat. Nabídku zveřejníme zde co nejdříve.

Rezervaci míst můžete provést zde.