Prohlédněte si náš hotel Prohlédněte si náš hotel
Rádi by jste se podívali jak to u nás vypadá? Díky fotografiím a 360° virtuálním prohlídkám získáte dokonalou představu o našem hotelu.

Zobrazit galerii
On-line rezervace ubytování
EN

Hotel a ceník

Nevíte, který pokoj si vybrat? Tady jsou všechny, které vám můžeme nabídnout.

Nabídka pokojů a balíčků

 

Pokoje jsou obsluhovány výtahem, vybaveny nábytkem z masivního dřeva, plochou televizí, telefonem a vlastním sociálním zařízením. Budova celého hotelu je pokryta signálem Wi-Fi.

Jednolůžkový pokoj

1. Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj pro všechny, kdo chtějí svobodu. 15m2 plně vybaveného pokoje s vlastním sprchovým koutem a WC pro plné soukromí. Ale pokud na to přeci jen přijde, místo pro přistýlku tu máme. Stačí říct.

Zobrazit fotogalerii

660 Kč pokoj se snídaní

Rezervovat
 
Dvoulůžkový pokoj Standard

2. Dvoulůžkový pokoj Standard

Dvoulůžkový pokoj Standard. Velká plocha o 23m2 se dvěma oddělenými postelemi a kvalitními vysokými matracemi, na kterých se spí jedna radost. Pokoj je také vybavený koupelnou se sprchovým koutem. Kvalitní masivní nábytek v tmavé barvě dodává pokoji spolu s plovoucí podlahou po celé ploše pokoje příjemnou náladu a hřejivý pocit.

Standardně je pokoj připraven s postelemi u sebe, na přání je možné postele rozdělit. Pokoj vhodný pro firemní ubytování, i pro pobyt se zvířetem.

Přistýlka na pokoji je v podobě válendy, tudíž se jedná o další plnohodnotnou postel. Je velmi vhodný pro rodiny s jedním dítětem. Pokoj svojí plochou umožňuje přichystání další rozkládací přistýlky nebo postýlky, pohodlně v něm stráví dovolenou i čtyřčlenná rodina s malými dětmi.

Zobrazit fotogalerii

1160 Kč pokoj se snídaní 

1260 Kč pokoj se snídaní (22.6.-1.9.2019)

 

Rezervovat
 
Dvoulůžkový pokoj Deluxe

3. Dvoulůžkový pokoj Deluxe

Dvoulůžkový pokoj Deluxe. Rustikální manželská postel, nábytek z masivního dřeva, vínové koberce a závěsy, koupelna s vanou a odděleným WC, to jsou naše prémiové pokoje Deluxe s plochou cca 30m2 v 1. patře hotelu. Naleznete zde také rozkládací pohovku o šířce 160 cm, která může sloužit i jako přistýlka pro dvě menší děti. Pokoj svojí plochou umožňuje přichystání další rozkládací přistýlky nebo postýlky.

Zobrazit fotogalerii

1690 Kč pokoj se snídaní

1690 Kč pokoj se snídaní (22.6.-1.9.2019)

Rezervovat
 
Třílůžkový pokoj

4. Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj se  třemi oddělenými postelemi vybavenými kvalitní vysokou matrací. Najdete zde také válendu a koupelnu se sprchovým koutem. Kvalitní masivní nábytek v tmavé barvě dodává pokoji styl. Tento pokoj připravujeme standardně se dvěma postelemi u sebe, na přání je ale můžeme bez problému i rozdělit. Pokoj je vhodný pro firemní ubytování, i pro pobyt se zvířetem. Přistýlka na pokoji je v podobě válendy a tak se jedná o další plnohodnotnou postel.

Zobrazit fotogalerii

1560 Kč pokoj se snídaní

1560 Kč pokoj se snídaní (22.6.-1.9.2019)

 

Rezervovat

 
Čtyřlůžkový apartmán

5. Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán to je jedna ložnice s obývacím pokojem s prostorem pro spaní, chodbou a koupelnou se sprchovým koutem. Pokoj v 2. patře hotelu s částečnou šikmou střechou. Kvalitní masivní nábytek v tmavé barvě a kombinace doplňků dodá Vašemu odpočinku pocit klidu a bezpečí. Obývací pokoj je se dvěma oddělenými postelemi, válendou a pohovkou.

V ložnice je běžně zastýlán se dvěma postelemi u sebe a dvěma postelemi v obývacím pokoji. Postele ale rádi i rozdělíme, stačí říct. Pokoj vhodný pro firemní ubytování, i pro pobyt se zvířetem. S přistýlkou se počítá a je už přímo na pokoji. Apartmá je velmi vhodné pro rodiny se dvěma a více dětmi.

Zobrazit fotogalerii

1960 Kč pokoj se snídaní

1960 Kč v hlavní sezóně (22.6.-1.9.2019)

Rezervovat
 
Čtyřlůžkový apartmán s balkónem

6. Čtyřlůžkový apartmán s balkónem

Čtyřlůžkový apartmán s balkónem aneb náš největší pokoj s 65m2 plochy jen pro Vás: 2 ložnice, 1 obývací pokoj, balkón, chodba a koupelna s vanou, oddělené WC samozřejmostí.

Apartmá je vybaveno dvěma manželskými postelemi rustikálního vzhledu, které v kombinaci s kvalitním masivním nábytkem ve světlé barvě, příjemným vínovým kobercem a vínovým závěsem zajistí příjemnou náladu a uklidnění mysli. Pokoj vhodný pro náročnější klientelu a rodinnou klientelu. Pokoj svojí plochou umožňuje přichystání další rozkládací přistýlky nebo postýlky.

Zobrazit fotogalerii

1960  Kč pokoj se snídaní


2060 Kč v hlavní sezóně (22.6.-1.9.2019)

Rezervovat
 

Ceník ostatních služeb

Služba Hlavní sezóna
17.6. – 2.9.
Mimosezóna
Přistýlka 400,- Kč 400,- Kč
1 osoba na 2-lůžkovém pokoji 860,- Kč 760,- Kč
Dětská postýlka 100,- Kč 100,- Kč
Pobytová taxa 10,- Kč 10,- Kč
Polopenze o 2 chodech 185,- Kč 185,- Kč
Poplatek za zvíře 80,- Kč 80,- Kč
Zapůjčení koloběžky Kostka včetně příslušenství 4h 250,- Kč
Celý den 350,- Kč
4h 250,- Kč
Celý den 350,- Kč
Zapůjčení vozíku Chariott pro 2 děti za kolo - možno využít i na inline brusle nebo ke koloběžce 4h 300,- Kč
Celý den 500,- Kč
4h 300,- Kč
Celý den 500,- Kč