Restaurace

Chcete si u nás pochutnat při zvláštní příležitosti jako je svatba, promoce, firemní večírek nebo školení? Připravíme pro Vás netradiční gurmánský zážitek: slavnostní chody, teplé a studené rauty, rožnění selete, vegetariánské hody, menu sestavené na míru podle Vašich chutí.

Polední menu na týden 22. - 26.4.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás

Polévka (v ceně menu)

Drůbeží vývar, kořenová zelenina, kapání

Tip šéfkuchaře

Hlavní chod

Čočka na kyselo, Lipovecká klobása, chléb 147,-
Burger s trhaným krůtím masem, hranolky 167,-
Grilovaný hermelín, zeleninový salát, domácí česneková bageta 177,-
Poke, grilovaný losos, mango, řasa wakame 187,-
Obal na menu 15,- Kč / porce

Restaurace - otevírací doba

Pondělí11:00 - 21:00
Úterý11:00 - 21:00
Štředa11:00 - 21:00
Čtvrtek11:00 - 21:00
Pátek11:00 - 22:00
Sobota11:00 - 22:00
Neděle11:00 - 21:00

Sezónní speciality

Kalendář s gastronomickými akcemi naleznete v sekci Co se děje

Vaříme z poctivých potravin
z nejbližšího okolí

Maso z místních jatek, sýrové pochoutky z okolních farem a přednost kvalitním čerstvým surovinám. Díky tomu si můžeme dovolit certifikaci Moravský kras - regionální produkt.

Příprava tradičních
specialit

Každý měsíc připravujeme tradiční speciality zejména české kuchyně. Vyhlášená je naše svíčková s domácími žemlovými knedlíky i naše konfitované kachní stehno, zelí a domácí bramborové noky.

Vyzkoušejte něco
co jste ještě nevyzkoušeli

Chcete zažít něco jiného, sledujte náš kalendář akcí, v průběhu roku připravujeme různé tématicky zaměřené gastronomické akce.