Prohlédněte si náš hotel Prohlédněte si náš hotel
Rádi by jste se podívali jak to u nás vypadá? Díky fotografiím a 360° virtuálním prohlídkám získáte dokonalou představu o našem hotelu.

Zobrazit galerii
On-line rezervace ubytování


WELLNESS v našem hotelu

Wellness prostor v našem hotelu pomalu nabývá reálných tvarů a brzy si budou moci naši hosté užít oáz...


30. 11. 2019
Dlouho to byl náš sen a tento sen se nyní pomalu stává skutečností.

Od 1.10. 2019 jsme otevřeli v našich prostorách wellness prostor, který nabízí našim hostům únik z reality a všedního ruchu do ničím nerušeného klidového stavu. Jak je a co se děje venku nezažijete, prostory jsou důmyslně řešeny tak, aby jste byli nuceni vypnout a věnovat se plně pouze relaxaci Vašeho těla a duše za jemného vlivu uklidňujících tónů.

V prostorách našeho wellness naleznete finskou saunu, parní saunu s aromaterapií a chromoterapií anebo tepidárium a profesionálně zařízenou velkou vířivou vanu, jejíž filtrace vody je zaručena tou nejmodernější technologií, která splňuje dnešní vysoké hygienické předpisy.

Prostor si můžete zarezervovat pouze pro privátní účely nebo jej můžete navštívit v provozní době spolu s ostatními hosty. Záleží na Vašich preferencích.
Privátně je možné zarezervovat celé centrum nebo jen místnost s vířivou vanou, která je pro tyto účely oddělená a respektuje tak Vaše absolutní nároky na soukromí.

Nyní také pracujeme i na zajištění masáží, jejichž poskytováním chceme relax v našem hotelu dovést k úplnosti.Naše adresa

Hotel Stará škola
Sloup 30, 679 13 SloupRezervace

         


Moravský kras

Pohádka

Meetings

Velká dohoda


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.