Prohlédněte si náš hotel Prohlédněte si náš hotel
Rádi by jste se podívali jak to u nás vypadá? Díky fotografiím a 360° virtuálním prohlídkám získáte dokonalou představu o našem hotelu.

Zobrazit galerii
On-line rezervace ubytování


Aktivity a relaxace

Zapomeňte na městský ruch, spěch a zakuste šumějící lesy, bublající pramínky a čerstvý vzduch. Připravili jsme pro Vás zajímavé tipy na aktivity v okolí našeho hotelu, ať už si vyberete návštěvu jeskyní, turistiku, cyklistiku, či výlet po okolí věříme, že si Moravský kras prostě zamilujete. Stačí si jen vybrat z aktivit níže.


Máme vše, na co si vzpomenete.
Využijte výhod KRÁSné karty!Moravský kras

Přijďte s námi prozkoumat nádherná zákoutí Moravského krasu - oblasti s nejširším spektrem krasových jevů v České republice! Využijte k pobytu KRÁSnou kartu!

Dovolená s dětmi

Chcete si užít dovolenou ve dvou, ale prarodiče nemají čas? Nevadí, vezměte své ratolesti s sebou! 
Postaráme se o celou rodinu.


Lanové aktivity

Přijďte s námi prozkoumat nádherná zákoutí Moravského krasu - oblasti s nejširším spektrem krasových jevů v České republice!

Tipy na výlety / turistika

Dobrodruzi pozor! Nabízíme skvělé tipy na výlety po hustých lesích Drahanské vrchoviny. Kterou stezkou se vydáte Vy?u!


Cykloturistika

Máme v okolí cyklotras, že by se jich jeden nedopočítal. Přijďte se k nám projet s větrem o závod nebo jen tak pro radost.

Na koloběžce

Koloběžky jsou letos v módě. Využijte jednu z mnoha cyklostezek poblíž hotelu - například na večerní projížďku při zapadajícím slunci.


Firemní akce / Teambuilding

Meeting, briefing, brainstorming. I to se u nás nosí. Máme prezentační techniku i oddělený sál. Přijďte k nám vymyslet něco skvělého!

Vše pro svatbu

Romantická atmosféra Staré Školy, dotvářená nádhernými scenériemi přírody. Není to ideální místo, kde prožít svůj velký den?


Škaredé počasí

Škaredé počasí? Nevadí, u nás si můžete zahrát bowling a k tomu si dát třeba výbornou pizzu přímo z pece.

Senior

Nezapomínáme ani na naše babičky a dědečky. Senioři u nás mohou nalézt vyžití v podobě památek, a lehkých procházkových tras.


Zaujala Vás některá z nabízených aktivit?
Rezervujte si pokoj, ať máte jistotu.
WebkameraVirtuální prohlídka
Naše adresa

Hotel Stará škola
Sloup 30, 679 13 Sloup


Rezervace on-line

         


Moravský kras

Pohádka

Meetings

Velká dohoda


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.