Prohlédněte si náš hotel Prohlédněte si náš hotel
Rádi by jste se podívali jak to u nás vypadá? Díky fotografiím a 360° virtuálním prohlídkám získáte dokonalou představu o našem hotelu.

Zobrazit galerii
On-line rezervace ubytování


Wellness

Relax po zážitky nabitém dni? I to Vám nabízíme, na problémy kolem prostě zapomenete.


Prostory zbudované z velké části vlastními silami, navržené architektem specializujícím se na wellness stavby, podtrhávají celkovou atmosféru našeho hotelu - masivní dřevo, přírodní materiály, komfort a pohoda - toto naleznete v našem hotelovém wellness centru.
Koncept celého wellness Vás odtrhne od reality všední doby. Prostor je navržen tak, že na to, co je za stěnami wellness, zapomenete. Ztratíte pojem o čase, o tom co se venku děje a budete se tak moci plně věnovat pouze odpočinku, četbě oblíbené knížky, poslechu relaxační hudby, saunování nebo vodní masáži v profesionální vířivé vaně.

Vířivá vana

Vířivá vana
Srdce našeho wellness, které tepe pro Vaši maximální spokojenost. V kruhu o průměru vodní plochy 2,3m nemusíte mít strach, že si budete navzájem okopávat prsty na nohou. Děti se v ní vyřádí a dospělí mohou využít 8 míst k sezení. Každé místo má jiné uspořádání masážních trysek, což Vám zaručí jedinečný požitek z hydromasáže. Přelivový žlab a nejmodernější technologie úpravy vody klade maximální důraz na její kvalitu.
Váš pobyt ve SPA zpříjemní pobyt na relaxačních lehátkách, decentní osvětlení, relaxační hudba a velkoformátový obraz pořízený ze dna propasti Macocha - zažijete tak Moravský kras opravdu jinak.

Finská sauna

Finská sauna
Sauna stvořená spojením starého dřeva a skla s maximálním ohledem na design interiéru působí rustikálně a přesto moderně. Samostatná profesionální kamna od firmy Tulikiwi Vám dopřejí dokonalé prohřátí těla. Sauna je dostatečně veliká na to, aby si svoje saunování užilo 6 sedících nebo 3 ležící osoby. Ochlazovna formou zážitkových sprch Vám zajistí okamžité ochlazení pouze části nebo celého těla současně.

Finská sauna

Parní sauna a tepidárium
Dvě možnosti relaxace v jednom.
Parní sauna - ti, kteří preferují parní saunu, ocení prostornou kabinu pro 6 osob. Instalovaná technologie umožňuje dávkování esencí, standardně dávkujeme eukalyptovou esenci pro uvolnění dýchacích cest. K parní sauně přiléhají také vlastní sprchy, máte tak vše na dosah.
Na rozdíl od finské sauny má parní sauna nižší teplotu. Právě díky nižší teplotě je lépe snášena řadou organismů a dovoluje pravidelnější střídání cyklů. Vaše tělo neprochází tak velkými teplotními šoky, a proto se dokáže lépe přizpůsobit. Díky vysoké vlhkosti vzduchu je parní sauna ideální k inhalaci léčebných bylinek či esenciálních olejů. Oproti infrasauně a finské sauně působí tedy více relaxačně a je vhodnější k prohřátí těla a zlepšení prokrvení.
Na přání můžeme připravit pro ty, kteří nechtějí parní sauny využít také tepidárium, tedy místnost s prohřátými stěnami a podlahou. Teplotou vzduchu kolem 40°C a při relativní vlhkosti 20% je určeno pro klienty, kterým nevyhovuje vysoká teplota, například při klasickém saunování. Pobyt v tepidáriu je doporučován pro preventivní užití a je současně povzbudivý pro imunitní systém, aniž by se zatěžoval krevní oběh.

Relaxační místnost

Relaxační místnost
Pobyt na komfortních lehátkách v místnosti s decentním osvětlením a kulisou relaxační hudby Vám dopřeje plnohodnotný odpočinek mezi jednotlivými intervaly saunování.

Do wellness je nutná rezervace nejméně 2 hodiny předem. Rezervace je nutné provádět i v době veřejných vstupů.

Kapacita celého wellness je účelově omezena. Toto omezení nám zaručí, že se u nás budete cítit pohodlně a bez jakéhokoliv omezení při výběru atrakce.

Vstup pro kluby a spolky, které by chtěli využít wellness služeb v individuálních termínech řešíme dohodou.

Permanentní vstupy 9 vstupů + 1 zdarma

Vstup každou sudou hodinu

Otevírací doba pro veřejné vstupy:

Po - Pá   14:00 - 18:00
So - Ne   14:00 - 18:00

Otevírací doba pro privátní vstupy:

Po - Pá   14:00 - 18:00
So - Ne   14:00 - 18:00

nebo dle individuální dohody

Ceník wellness

Vstupy pro veřejnost:

Vstup do celého wellness (90+15 min)
Dospělí   250,- Kč / osoba
Děti 4-12 let   130,- Kč
Děti do 4 let   zdarma


Saunová část - finská a parní sauna, relaxační místnost (90+15minut)
Dospělí   230,- Kč / osoba
Děti 4-12 let   130,- Kč


Veřejné SPA - vířivka s relaxační částí (60+15 minut)
Dospělí   210,- Kč / osoba
Děti 4-12 let   120,- Kč
Děti do 3 let   zdarma


Privátní vstup do celého wellness (90+15 minut):
Vstup do 2 osob   1480,- Kč
Vstup do 6 osob   1600,- Kč
Vstup do 8 osob   1790,- Kč
Každá další osoba   190,- Kč / osoba

Privátní vstup do saunové části - finská a parní sauna, relaxační místnost (90+15minut)
Vstup do 2 osob  790,- Kč
Vstup do 4 osob  990,- Kč
Vstup do 6 osob  1420,- Kč


Privátní SPA - vířivka s relaxační částí (60+15 minut)
Vstup do 2 osob  590,- Kč 
Vstup do 6 osob  790,- Kč 
Každá další osoba  150,- Kč 


Za každých dalších započatých 10 minut bude účtován poplatek 50,- Kč

V ceně vstupu zapůjčení osušky a prostěradla.


Prostorná vířivka


Naše vířivá vana o průměru 2,3m Vám nabídne dostatek prostoru pro opravdový prožitek - přijďte k nám relaxovat!

Prostorná vířivka


Naše vířivá vana o průměru 2,3m Vám nabídne dostatek prostoru pro opravdový prožitek - přijďte k nám relaxovat!

Prostorná vířivka


Naše vířivá vana o průměru 2,3m Vám nabídne dostatek prostoru pro opravdový prožitek - přijďte k nám relaxovat!Naše adresa

Hotel Stará škola
Sloup 30, 679 13 SloupRezervace


Moravský kras

Pohádka

Meetings

Velká dohoda


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.