Prohlédněte si náš hotel Prohlédněte si náš hotel
Rádi by jste se podívali jak to u nás vypadá? Díky fotografiím a 360° virtuálním prohlídkám získáte dokonalou představu o našem hotelu.

Zobrazit galerii
On-line rezervace ubytování


Moravský kras a jeho okolíMacochu a Punkevní jeskyně zná snad každý, ale Moravský kras a Drahanská vrchovina nabízí i další turisticky velmi zajímavé cíle. Především další přístupné jeskyně Moravského krasu, mezi které patří Sloupsko-šošůvské jeskyně s jeskyní Kůlnou, nalezištěm ostatků neandrtálců, jeskyně Balcarka, Kateřinská jeskyně s čarodějnicí a poslední zpřístupněná jeskyně Výpustek, bývalý armádní kryt.
Pro turisty je vyznačená hustá síť turistických stezek i cyklostezek, které jsou napojeny na mezinárodní síť cyklostezek (stezku Srdcem jižní Moravy, stezka Jantarová cesta spojující Krakov s Vídní).
Pro nejmladší turisty je zajímavé absolvovat některou nebo nejlépe všechny výlety po Pohádkovém království šneka Krasíka.
Okolí poskytuje celou řadu dalších zážitků, ať už nevšední výlet na koloběžkách, návštěvu lanového centra Velká Dohoda u Holštejna, kurzy speleologie nebo horolezectví nebo také 1. speleoferatu v ČR, nebo také SINGLETRAIL v Jedovnicích. Severní část Moravského krasu je možné shlédnout z rozhledny Podvrší ve Veselici.
Za návštěvu také stojí četné zámky (zámek v Rájci - Jestřebí, Lysicích nebo zámek a hrad v Boskovicích), muzea (muzeum Blanenska v zámku, muzeum a větrný mlýn v Rudici, muzeum včelařství ve Veselici), poutní kostely ve Sloupu nebo ve Křtinách.Naše adresa

Hotel Stará škola
Sloup 30, 679 13 Sloup


Rezervace on-line

         


Moravský kras

Pohádka

Meetings

Velká dohoda


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.