Prohlédněte si náš hotel Prohlédněte si náš hotel
Rádi by jste se podívali jak to u nás vypadá? Díky fotografiím a 360° virtuálním prohlídkám získáte dokonalou představu o našem hotelu.

Zobrazit galerii
On-line rezervace ubytování


Jeskyně Velká DohodaVybaveni helmou a světlem, máte možnost se od 13.4. 2017 podívat do horizontální říční chodby, dlouhé necelých 100 metrů. Jeskyně byla objevena pracovníky kamenolomu po odstřelu v roce 1953, prozkoumána, zaměřena a dalším odstřelem znepřístupněna na dalších téměř padesát let. Až na podzim roku 2000 byl jeskyňáři z Moravského speleologického klubu, pod vedením Jiřího Moučky, znovuobjeven a následně probádán celý, několik set metrů dlouhý jeskynní systém Velké dohody. Jeskyňáři z Holštejna během tří let ručně odtěžili z Horizontu přes 300 tun písčitojílových usazenin a tím návštěvníkům umožnili pohodlně si prohlédnout 800 tisíc let staré sedimenty, zbytky krápníkové výzdoby, 18 metrů dlouhé kořeny buků a hlavně - udělat si hrubou představu o jejich práci. Zdarma, ve volném čase, s vlastním vybavením, ve tmě, 100% vlhku a celoročně 7°C, ručně odkopat, naložit a odvozit 100 metrů daleko přes 6 000 koleček lepivé hmoty, která nejde sundat ani z rukavic ani z krumpáče.Naše adresa

Hotel Stará škola
Sloup 30, 679 13 Sloup


Rezervace on-line

         


Moravský kras

Pohádka

Meetings

Velká dohoda


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.