Prohlédněte si náš hotel Prohlédněte si náš hotel
Rádi by jste se podívali jak to u nás vypadá? Díky fotografiím a 360° virtuálním prohlídkám získáte dokonalou představu o našem hotelu.

Zobrazit galerii
On-line rezervace ubytování


Bar s bowlingem

Uděláme všechno proto, abyste se dobře bavili a skvěle si pochutnali. Máme speciální prostory pro Vaši zábavu a odpočinek s monumentálním krbem a udírnou. Prostory jako stvořené pro pořádání akcí - svatby, rauty, semináře či hudební večery


Svatba, teambuilding nebo oslava - tento prostor je ideální pro tato setkání. Přijďte se k nám pobavit.Bar, restaurace a stylové pozezení u krbu


Škaredé počasí? Nevadí, můžete si u nás dát něco k pivu, pizzu a posedět u plápolajícího ohníčku. Nebo si přijít poslechnout různorodé přednášky a navštívit pravidelná setkání.

Zábavní centrum a bowling


Fanoušci bowlingu, stolního fotbalu a skupinové zábavy u nás budou jako doma. Přijďte si k nám zakopat do míče nebo zaházet velkou koulí.


Je libo křupavou pizzu Perfettissima, cibulové kroužky, čedarové nugety nebo jiné chuťovky k pivu?

Je to jen na vás, pizzu připravujeme od STŘEDY do NEDĚLE, pokud není prostor zarezervován pro oslavu nebo jinou událost. Pro bližší informace o dostupnosti pizzy volejte 516435489


Otevírací doba

Pondělí           na objednání pro akce

Úterý              na objednání pro akce


Středa 18:00 - 22:00

Čtvrtek 18:00 - 22:00

Pátek 18:00 - 0:00

Sobota 17:00 - 0:00

Neděle 17:00 - 22:00

Ceník bowlingu


1 dráha / 1hodina320,- Kč


Firemní akce


I firemní školení může být zábava a příjemná změna. Přijďte k nám vymyslet něco skvělého a zároveň si odpočinout!

Ideální pro rodiny s dětmi


Ať je vás třeba pár nebo rovnou pět, můžete za námi přijet klidně hned. Hotelové prostory jsme přizpůsobili Vašim nejmenším a dětských koutků máme hned několik.

Příjemné místo pro velká setkání


Plánujete velkolepou oslavu nebo rodinné setkání? Rezervujte si naši do dřeva oděnou pizzerii s mohutným krbem a prezentační technikou. A budete-li chtít, můžeme si udělat maso na rožni nebo něco vyudit.


Virtuální prohlídka
Naše adresa

Hotel Stará škola
Sloup 30, 679 13 Sloup


Rezervace on-line

         


Moravský kras

Pohádka

Meetings

Velká dohoda


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.