Přehled akcí na bowlingu

Nahlédněte, kdy máme otevřeno pro veřejnost, kdy je prostor uzavřený pro soukromou akci a kdy se co u nás děje. Těšíme se na vaši návštěvu

Pondělí           na objednání pro akce

Úterý              na objednání pro akce

Středa  OTEVŘENO pro veřejnost

Čtvrtek OTEVŘENO pro veřejnost

PátekZAVŘENOU - soukromá akce

Sobota OTEVŘENO pro veřejnost

NeděleOTEVŘENO pro verejnost

Pondělí           na objednání pro akce

Úterý              na objednání pro akce

Středa 18:00 - 22:00

Čtvrtek 18:00 - 22:00

Pátek 18:00 - 0:00

Sobota 17:00 - 0:00

Neděle 17:00 - 22:00

Firemní akce

I firemní školení může být zábava a příjemná změna. Přijďte k nám vymyslet něco skvělého a zároveň si odpočinout!

Ideální pro rodiny s dětmi

Ať je vás třeba pár nebo rovnou pět, můžete za námi přijet klidně hned. Hotelové prostory jsme přizpůsobili Vašim nejmenším a dětských koutků máme hned několik.

Příjemné místo pro velká setkání

Plánujete velkolepou oslavu nebo rodinné setkání? Rezervujte si naši do dřeva oděnou pizzerii s mohutným krbem a prezentační technikou. A budete-li chtít, můžeme si udělat maso na rožni nebo něco vyudit.