Karta plná slev v Moravském krasu a jeho okolí

Jako členové DMO Moravský kras nabízíme zdarma všem našim ubytovaným hostům slevové KRÁSné karty. Za 1 noc obdržíte 1 kartu, tedy čím více nocí u nás strávíte, tím více karet získáte (nárok mají dospělí a děti nad 3 roky).

08.01.2024

Karta plná slev v Moravském krasu a jeho okolí

S KRÁSnou kartou a rezervací Na přímo získáte při rezervaci ubytování v naše hotelu řadu slev v Moraském krau a jeho okolí. Karta je součástí každého pobytového balíčku.

Kartu vydáváme při ubytování hostů, její využití je vždy jednorázové a využivat slevy můžete od do 31.10.2023. Detailní informace najdete na této stránce.

Naše adresa

Hotel Stará škola
Sloup 30, 679 13 Sloup

Rezervace

Moravský kras

Pohádka

Meetings

Velká dohoda

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.