Prohlédněte si náš hotel Prohlédněte si náš hotel
Rádi by jste se podívali jak to u nás vypadá? Díky fotografiím a 360° virtuálním prohlídkám získáte dokonalou představu o našem hotelu.

Zobrazit galerii
On-line rezervace ubytování

Již jste se rozhodli pro pobyt u nás?
Tady jsou další informace, které oceníte v průběhu Vašeho pobytuMoravský kras

CHECK - IN & CHECK - OUT

Check in je od 14,00 do 20,00. 
CHeck out je do 11,00, pozdější check out jen po doomluvě v daný den a po zvážení situace z naší strany. Check out je zpoplatěn až do výše další noci ubytování.
POZOR! V případě, že host ví, že přijede později nebo potřebuje opustit pokoj dříve je toto nutn nahlásit předem. Může se stát, že nebudeme schopni bez předchozího upozornění vyhovět této žádosti.

Dovolená s dětmi

Úschova kol

V hotelu máme zřízený krytý prostor pro úschovu kol. Je zde 10 háků na pověšení kol s možností vypůjčení zámku. Elektrokola lze po dohodě umístit na háky nebo na noc po dohodě uschovat do budovy hotelu. Prostor je navíc pod kamerovým dohledem.


Lanové aktivity

Pobyt se psem

Jsme dog-friendly hotel, ovšem i pobyt mazlíčků musí mít svá pravidla. Za poplatek je možné pobýt s domácím mazlíčkem jakékoliv velikosti. Podmínkou je, že si pán doveze vlastní pelech. Omezením pobytu se psem je to, že v pokojích Deluxe jsou koberce, proto hosty se svými mazlíčky ubytováváme na stadartní pokoje. 

Tipy na výlety / turistika

PARKING

Hotel má vlastní parkoviště pro většinu ubytovaných hostů. Parkoviště je sice pod kamerovým dohledem, za věci v autech ovšem neručíme. 
POZOR! Parkoviště se na noc zamyká a hosté nemají přístup k vozidlům (bohužel vzhledem k neukázněnosti hostů jsme nuceni tuto podmínku dodržovat). Pokud požadujete dřívější odjezd, parkujta auto na venkovním parkovišti u lékárny nebo informujte obsluhu večer před odjezdem)Naše adresa

Hotel Stará škola
Sloup 30, 679 13 Sloup


Rezervace

         


Moravský kras

Pohádka

Meetings

Velká dohoda