Přehled akcí na bowlingu

Nahlédněte, kdy máme otevřeno pro veřejnost, kdy je prostor uzavřený pro soukromou akci a kdy se co u nás děje. Těšíme se na vaši návštěvu

Pondělí           na objednání pro akce

Úterý              na objednání pro akce

Středa  OTEVŘENO pro veřejnost

Čtvrtek OTEVŘENO pro veřejnost

PátekOTEVŘENO pro veřejnost

SobotaSOUKROMÁ AKCE

NeděleOTEVŘENO pro verejnost

Pondělí           na objednání pro akce

Úterý              na objednání pro akce

Středa 18:00 - 22:00

Čtvrtek 18:00 - 22:00

Pátek 18:00 - 0:00

Sobota 17:00 - 0:00

Neděle 17:00 - 22:00

Firemní akce

I firemní školení může být zábava a příjemná změna. Přijďte k nám vymyslet něco skvělého a zároveň si odpočinout!

Ideální pro rodiny s dětmi

Ať je vás třeba pár nebo rovnou pět, můžete za námi přijet klidně hned. Hotelové prostory jsme přizpůsobili Vašim nejmenším a dětských koutků máme hned několik.

Příjemné místo pro velká setkání

Plánujete velkolepou oslavu nebo rodinné setkání? Rezervujte si naši do dřeva oděnou pizzerii s mohutným krbem a prezentační technikou. A budete-li chtít, můžeme si udělat maso na rožni nebo něco vyudit.