Hotel a pobyty

Rezervace napřímo přináší výhody! Nevíte, který pokoj si vybrat? Tady jsou všechny, které vám můžeme nabídnout.

Nabídka pokojů a balíčků

Nadstandartně prostorné pokoje, vybavené stylovým nábytkem z masivního dřeva, TV a vlastním sociálním zařízením a internetovým (Wi-Fi).
Využijte benefitů při rezervaci napřímo. Přináší to výhody.

Pokoj 1

1. Jednolůžkový pokoj Standard

Jednolůžkový pokoj pro všechny, kdo chtějí svobodu. 15m2 plně vybaveného pokoje s vlastním sprchovým koutem a WC pro plné soukromí. Ale pokud na to přeci jen přijde, místo pro přistýlku tu máme. Stačí říct.
1060,- Kč pokoj se snídaní, při pobytu 2 a více nocí cena 960,- Kč / noc.

Pokoj 2

2. Dvoulůžkový pokoj Standard

Dvoulůžkový pokoj Standard. Velká plocha o 23m2 se dvěma oddělenými postelemi a kvalitními vysokými matracemi, na kterých se spí jedna radost. Pokoj je také vybavený koupelnou se sprchovým koutem. Kvalitní masivní nábytek v tmavé barvě dodává pokoji spolu s plovoucí podlahou po celé ploše pokoje příjemnou náladu a hřejivý pocit.

Standardně je pokoj připraven s postelemi u sebe, na přání je možné postele rozdělit. Pokoj vhodný pro firemní ubytování, i pro pobyt se zvířetem.

Přistýlka na pokoji je v podobě válendy, tudíž se jedná o další plnohodnotnou postel. Je velmi vhodný pro rodiny s jedním dítětem. Pokoj svojí plochou umožňuje přichystání další rozkládací přistýlky nebo postýlky, pohodlně v něm stráví dovolenou i čtyřčlenná rodina s malými dětmi.
1760,- Kč pokoj se snídaní / noc , při pobytu 2 a více nocí cena 1600,- Kč / noc.

Pokoj 3

3. Dvoulůžkový pokoj Deluxe

Dvoulůžkový pokoj Deluxe. Rustikální manželská postel, nábytek z masivního dřeva, vínové koberce a závěsy, koupelna s vanou a odděleným WC, to jsou naše prémiové pokoje Deluxe s plochou cca 30m2 v 1. patře hotelu. Naleznete zde také rozkládací pohovku o šířce 160 cm, která může sloužit i jako přistýlka pro dvě menší děti. Pokoj svojí plochou umožňuje přichystání další rozkládací přistýlky nebo postýlky.t.
2060,- Kč pokoj se snídaní / noc, při pobytu 2 a více nocí cena 1890,- Kč / noc.

Pokoj 4

4. Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj se třemi oddělenými postelemi vybavenými kvalitní vysokou matrací. Najdete zde také válendu a koupelnu se sprchovým koutem. Kvalitní masivní nábytek v tmavé barvě dodává pokoji styl. Tento pokoj připravujeme standardně se dvěma postelemi u sebe, na přání je ale můžeme bez problému i rozdělit. Pokoj je vhodný pro firemní ubytování, i pro pobyt se zvířetem. Přistýlka na pokoji je v podobě válendy a tak se jedná o další plnohodnotnou postel.
2250,- Kč pokoj se snídaní / noc, při pobytu 2 a více nocí cena 2100,- Kč / noc.

Pokoj 5

5. Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán to je jedna ložnice s obývacím pokojem s prostorem pro spaní, chodbou a koupelnou se sprchovým koutem. Pokoj v 2. patře hotelu s částečnou šikmou střechou. Kvalitní masivní nábytek v tmavé barvě a kombinace doplňků dodá Vašemu odpočinku pocit klidu a bezpečí. Obývací pokoj je se dvěma oddělenými postelemi, válendou a pohovkou.

V ložnice je běžně zastýlán se dvěma postelemi u sebe a dvěma postelemi v obývacím pokoji. Postele ale rádi i rozdělíme, stačí říct. Pokoj vhodný pro firemní ubytování, i pro pobyt se zvířetem. S přistýlkou se počítá a je už přímo na pokoji. Apartmá je velmi vhodné pro rodiny se dvěma a více dětmi.
2800,- Kč pokoj se snídaní / noc, při pobytu 2 a více nocí cena 2600,- Kč / noc.

Pokoj 6

6. Čtyřlůžkový apartmán s balkónem

Čtyřlůžkový apartmán s balkónem aneb náš největší pokoj s 65m2 plochy jen pro Vás: 2 ložnice, 1 obývací pokoj, balkón, chodba a koupelna s vanou, oddělené WC samozřejmostí.

Apartmá je vybaveno dvěma manželskými postelemi rustikálního vzhledu, které v kombinaci s kvalitním masivním nábytkem ve světlé barvě, příjemným vínovým kobercem a vínovým závěsem zajistí příjemnou náladu a uklidnění mysli. Pokoj vhodný pro náročnější klientelu a rodinnou klientelu. Pokoj svojí plochou umožňuje přichystání další rozkládací přistýlky nebo postýlky.

3060,- Kč pokoj se snídaní / noc, při pobytu 2 a více nocí cena 2800,- Kč / noc.

Ceník ostatních služeb

SlužbaHlavní sezóna
(od 1.3.2024)
Mimosezóna