Hotel a pobyty

Rezervace na přímo přináší výhody! Nevíte, který pokoj si vybrat? Tady jsou všechny, které vám můžeme nabídnout.

Nabídka pokojů a balíčků

Nadstandartně prostorné pokoje, vybavené stylovým nábytkem z masivního dřeva,TV a vlastním sociálním zařízením a internetovým (Wi-Fi).

Dvoulůžkový pokoj Standard

AKCE - 20% sleva z ceny pokoje

Zvýhodněný pobyt v tomto období. Míříte do naší oblasti za prací, nebo potřebujete přespat na služební cestě - nabízíme zvýhodněný pobyt se snídaní manažerům na pracovních cestách nebo zaměstnancům vašich firem, které působí v okolí.
Nabídka platí do 15.12.2020.

20% sleva z pultových cen pokoje

Jednolůžkový pokoj

1. Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj pro všechny, kdo chtějí svobodu. 15m2 plně vybaveného pokoje s vlastním sprchovým koutem a WC pro plné soukromí. Ale pokud na to přeci jen přijde, místo pro přistýlku tu máme. Stačí říct.

660 Kč pokoj se snídaní
760 Kč pokoj se snídaní (18.6. - 5.9.21, Vánoce 21.12.20 - 1.1.21, Velikonoce 2.-5.4.21)

Dvoulůžkový pokoj Standard

2. Dvoulůžkový pokoj Standard

Dvoulůžkový pokoj Standard. Velká plocha o 23m2 se dvěma oddělenými postelemi a kvalitními vysokými matracemi, na kterých se spí jedna radost. Pokoj je také vybavený koupelnou se sprchovým koutem. Kvalitní masivní nábytek v tmavé barvě dodává pokoji spolu s plovoucí podlahou po celé ploše pokoje příjemnou náladu a hřejivý pocit.

Standardně je pokoj připraven s postelemi u sebe, na přání je možné postele rozdělit. Pokoj vhodný pro firemní ubytování, i pro pobyt se zvířetem.

Přistýlka na pokoji je v podobě válendy, tudíž se jedná o další plnohodnotnou postel. Je velmi vhodný pro rodiny s jedním dítětem. Pokoj svojí plochou umožňuje přichystání další rozkládací přistýlky nebo postýlky, pohodlně v něm stráví dovolenou i čtyřčlenná rodina s malými dětmi.

1260 Kč se snídaní
1460 Kč pokoj se snídaní (18.6. - 5.9.21, Vánoce 21.12.20 - 1.1.21, Velikonoce 2.-5.4.21)

Dvoulůžkový pokoj Deluxe

3. Dvoulůžkový pokoj Deluxe

Dvoulůžkový pokoj Deluxe. Rustikální manželská postel, nábytek z masivního dřeva, vínové koberce a závěsy, koupelna s vanou a odděleným WC, to jsou naše prémiové pokoje Deluxe s plochou cca 30m2 v 1. patře hotelu. Naleznete zde také rozkládací pohovku o šířce 160 cm, která může sloužit i jako přistýlka pro dvě menší děti. Pokoj svojí plochou umožňuje přichystání další rozkládací přistýlky nebo postýlky.

1690 Kč pokoj se snídaní

Třílůžkový pokoj

4. Třílůžkový pokoj

Třílůžkový pokoj se  třemi oddělenými postelemi vybavenými kvalitní vysokou matrací. Najdete zde také válendu a koupelnu se sprchovým koutem. Kvalitní masivní nábytek v tmavé barvě dodává pokoji styl. Tento pokoj připravujeme standardně se dvěma postelemi u sebe, na přání je ale můžeme bez problému i rozdělit. Pokoj je vhodný pro firemní ubytování, i pro pobyt se zvířetem. Přistýlka na pokoji je v podobě válendy a tak se jedná o další plnohodnotnou postel.

1665 Kč pokoj se snídaní
1860 Kč pokoj se snídaní (18.6. - 5.9.21, Vánoce 21.12.20 - 1.1.21, Velikonoce 2.-5.4.21)

Čtyřlůžkový apartmán

5. Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán to je jedna ložnice s obývacím pokojem s prostorem pro spaní, chodbou a koupelnou se sprchovým koutem. Pokoj v 2. patře hotelu s částečnou šikmou střechou. Kvalitní masivní nábytek v tmavé barvě a kombinace doplňků dodá Vašemu odpočinku pocit klidu a bezpečí. Obývací pokoj je se dvěma oddělenými postelemi, válendou a pohovkou.

V ložnice je běžně zastýlán se dvěma postelemi u sebe a dvěma postelemi v obývacím pokoji. Postele ale rádi i rozdělíme, stačí říct. Pokoj vhodný pro firemní ubytování, i pro pobyt se zvířetem. S přistýlkou se počítá a je už přímo na pokoji. Apartmá je velmi vhodné pro rodiny se dvěma a více dětmi.

2060 Kč pokoj se snídaní
2160 Kč pokoj se snídaní (18.6. - 5.9.21, Vánoce 21.12.20 - 1.1.21, Velikonoce 2.-5.4.21)

Čtyřlůžkový apartmán s balkónem

6. Čtyřlůžkový apartmán s balkónem

Čtyřlůžkový apartmán s balkónem aneb náš největší pokoj s 65m2 plochy jen pro Vás: 2 ložnice, 1 obývací pokoj, balkón, chodba a koupelna s vanou, oddělené WC samozřejmostí.

Apartmá je vybaveno dvěma manželskými postelemi rustikálního vzhledu, které v kombinaci s kvalitním masivním nábytkem ve světlé barvě, příjemným vínovým kobercem a vínovým závěsem zajistí příjemnou náladu a uklidnění mysli. Pokoj vhodný pro náročnější klientelu a rodinnou klientelu. Pokoj svojí plochou umožňuje přichystání další rozkládací přistýlky nebo postýlky.

2260 Kč pokoj se snídaní
2460 Kč pokoj se snídaní (18.6. - 5.9.21, Vánoce 21.12.20 - 1.1.21, Velikonoce 2.-5.4.21)

Ceník ostatních služeb

Služba Hlavní sezóna