Wellness

Relax po zážitky nabitém dni? I to Vám nabízíme, na problémy kolem prostě zapomenete.

Prostory zbudované z velké části vlastními silami, navržené architektem specializujícím se na wellness stavby, podtrhávají celkovou atmosféru našeho hotelu - masivní dřevo, přírodní materiály, komfort a pohoda - toto naleznete v našem hotelovém wellness centru.
Koncept celého wellness Vás odtrhne od reality všední doby. Prostor je navržen tak, že na to, co je za stěnami wellness, zapomenete. Ztratíte pojem o čase, o tom co se venku děje a budete se tak moci plně věnovat pouze odpočinku, četbě oblíbené knížky, poslechu relaxační hudby, saunování nebo vodní masáži v profesionální vířivé vaně.

Vířivá vana

Srdce našeho wellness, které tepe pro Vaši maximální spokojenost. V kruhu o průměru vodní plochy 2,3m nemusíte mít strach, že si budete navzájem okopávat prsty na nohou. Děti se v ní vyřádí a dospělí mohou využít 8 míst k sezení. Každé místo má jiné uspořádání masážních trysek, což Vám zaručí jedinečný požitek z hydromasáže. Přelivový žlab a nejmodernější technologie úpravy vody klade maximální důraz na její kvalitu.
Váš pobyt ve SPA zpříjemní pobyt na relaxačních lehátkách, decentní osvětlení, relaxační hudba a velkoformátový obraz pořízený ze dna propasti Macocha - zažijete tak Moravský kras opravdu jinak.

Finská sauna

Sauna stvořená spojením starého dřeva a skla s maximálním ohledem na design interiéru působí rustikálně a přesto moderně. Samostatná profesionální kamna od firmy Tulikiwi Vám dopřejí dokonalé prohřátí těla. Sauna je dostatečně veliká na to, aby si svoje saunování užilo 6 sedících nebo 3 ležící osoby. Ochlazovna formou zážitkových sprch Vám zajistí okamžité ochlazení pouze části nebo celého těla současně.

Parní sauna

Parní sauna a tepidárium
Dvě možnosti relaxace v jednom.
Parní sauna - ti, kteří preferují parní saunu, ocení prostornou kabinu pro 6 osob. Instalovaná technologie umožňuje dávkování esencí, standardně dávkujeme eukalyptovou esenci pro uvolnění dýchacích cest. K parní sauně přiléhají také vlastní sprchy, máte tak vše na dosah.
Na rozdíl od finské sauny má parní sauna nižší teplotu. Právě díky nižší teplotě je lépe snášena řadou organismů a dovoluje pravidelnější střídání cyklů. Vaše tělo neprochází tak velkými teplotními šoky, a proto se dokáže lépe přizpůsobit. Díky vysoké vlhkosti vzduchu je parní sauna ideální k inhalaci léčebných bylinek či esenciálních olejů. Oproti infrasauně a finské sauně působí tedy více relaxačně a je vhodnější k prohřátí těla a zlepšení prokrvení.
Na přání můžeme připravit pro ty, kteří nechtějí parní sauny využít také tepidárium, tedy místnost s prohřátými stěnami a podlahou. Teplotou vzduchu kolem 40°C a při relativní vlhkosti 20% je určeno pro klienty, kterým nevyhovuje vysoká teplota, například při klasickém saunování. Pobyt v tepidáriu je doporučován pro preventivní užití a je současně povzbudivý pro imunitní systém, aniž by se zatěžoval krevní oběh.

Relaxační místnost

Pobyt na komfortních lehátkách v místnosti s decentním osvětlením a kulisou relaxační hudby Vám dopřeje plnohodnotný odpočinek mezi jednotlivými intervaly saunování.

Do wellness je nutná rezervace nejméně 2 hodiny předem. Rezervace je nutné provádět i v době veřejných vstupů.

Kapacita celého wellness je účelově omezena. Toto omezení nám zaručí, že se u nás budete cítit pohodlně a bez jakéhokoliv omezení při výběru atrakce.

Vstup pro kluby a spolky, které by chtěli využít wellness služeb v individuálních termínech řešíme dohodou.

Permanentní vstupy 9 vstupů + 1 zdarma

Vstup každou sudou hodinu

Otevírací doba pro veřejné vstupy:

Po - Pá   14:00 - 18:00
So - Ne   14:00 - 18:00

Otevírací doba pro privátní vstupy:

Po - Pá   14:00 - 18:00
So - Ne   14:00 - 18:00

nebo dle individuální dohody

Ceník wellness

Vstupy pro veřejnost:

Vstup do celého wellness (90+15 min)
Dospělá osoba  300,- Kč
Děti od 2 do12 let   150,- Kč

Privátní vstup do celého wellness (90+15 minut):
Vstup do 2 osob   1480,- Kč
Vstup do 6 osob   1720,- Kč
Vstup do 8 osob   1960,- Kč
Každá další osoba   150,- Kč

Privátní vstup do saunové části - finská a parní sauna, relaxační místnost (90+15minut)
Vstup do 2 osob  990,- Kč
Vstup do 4 osob  1190,- Kč
Vstup do 6 osob  1620,- Kč

Privátní SPA - vířivka s relaxační částí (60+15 minut)
Vstup do 2 osob  690,- Kč
Vstup do 6 osob 990,- Kč
Každá další osoba  150,- Kč

Za každých dalších započatých 10 minut bude účtován poplatek 50,- Kč

V ceně vstupu zapůjčení osušky a prostěradla.

Prostorná vířivka

Naše vířivá vana o průměru 2,3m Vám nabídne dostatek prostoru pro opravdový prožitek - přijďte k nám relaxovat!

Finská sauna

Finská sauna pro až 6 osob, jejíž design spojuje dřevo, kámen a sklo dohromady.
Pobyt v sauně zajisté zpříjemní poslech relaxační hudby.

Parní sauna

Ti, kteří nemohou finskou saunu zajisté ocení možnost prohřátí v parní sauně. 42 stupňu a 100% vlhkost prohřeje dokonale nejen tělo, hlavně dýchací cesty.

Rezervace