Prohlédněte si náš hotel Prohlédněte si náš hotel
Rádi by jste se podívali jak to u nás vypadá? Díky fotografiím a 360° virtuálním prohlídkám získáte dokonalou představu o našem hotelu.

Zobrazit galerii
On-line rezervace ubytování


Dovolená s dětmiSnažíme se být family friendly.
Pro naše nejmladší hosty jsme v hotelu vytvořili jeden dětský koutek v zábavním centru, kde si děti mohou pohrát se všelijakými hračkami nebo malovat omalovánky a jiné činnosti. Děti tak mohou rozvíjet své schopnosti a rodičům bude alespoň na chvíli dopřáno posezení u výborného nápoje, pizzy apod.
Dětský koutek vám rádi zpřístupníme i mimo otevírací dobu, tak abyste věnovali čas svým dětem dle požadavku vás rodičů i přání dětí.
Nejmladší hosté mohou vybírat z dětských jídel nebo jim rádi připravíme poloviční porci z pokrmů, u kterých je to možné.
Aktivity v okolí pro naše nemladší hosty:
  • Pohádkové království šneka Krasíka - náš hotel patří mezi jednu z mála pohádkových kanceláří. U obsluhy získáte mapu s trasou okolo Sloupu, popřípadě můžete zakoupit celý soubor tras v království. Projděte si naši trasu, která vás vyvede na místa s krásným rozhledem, děti po této stezce budou splňovat úkoly a luštit tajenku. Její vyplnění bude ohodnoceno odměnou a razítkem do pasu Pohádkového království.
  • Lanové centrum Velká Dohoda - přírodní areál Velká dohoda nedaleko od nás nabízí především lanové aktivity - lanovka nad lomem, lanový most, lezeckou stěnu, nízkolanové aktivity. Ale nejen to, můžete zde proniknout do přírody Moravského krasu, projít si borovým hájem, navštívit malou jeskyni nebo jen tak pobýt u občerstvení a rozjímat na tomto krásném místě, které je umístěno do opuštěného vápencového kamenolomu.
  • Stezka údolím říčky Luhy - Luka, jak jim tady říkáme dostala asfaltovou cestu, na které vozidla nepotkáte. Nádhernou procházkou po této stezce, která je využívána pro in-line brusle se dostanete k Vlčí skále. Minete malebný rybníček. Ti nejmenší mohou trénovat na kole nebo pobíhat po okolí, rodiče se o ně nemusí bát, auto kromě auta hajného nebo myslivce tu nepotkáte. ti zdatnější mohou navázat na Jantarovou cyklostezku, která je vyhledávanou dálkovou cyklo trasou.
  • Westernové městečko v Boskovicích - koně, kovbojové, indiáni, saloony a bohatý program pro děti.
Můžete také obdarovat čtenáře knihou, která obsahuje pohádky vztahující se k našemu okolí.
Milovníci koní mohou také navštívit jezdecký klub v nedalekých Petrovicích.
V parních letních dnech doporučujeme koupel na veřejném umělém koupališti, které je asi 500m vzdálené.Naše adresa

Hotel Stará škola
Sloup 30, 679 13 Sloup


Rezervace

         


Moravský kras

Pohádka

Meetings

Velká dohoda


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.