Dovolená s dětmi

Snažíme se být family friendly.
Pro naše nejmladší hosty jsme v hotelu vytvořili jeden dětský koutek v zábavním centru, kde si děti mohou pohrát se všelijakými hračkami nebo malovat omalovánky a jiné činnosti. Děti tak mohou rozvíjet své schopnosti a rodičům bude alespoň na chvíli dopřáno posezení u výborného nápoje, pizzy apod.
Dětský koutek vám rádi zpřístupníme i mimo otevírací dobu, tak abyste věnovali čas svým dětem dle požadavku vás rodičů i přání dětí.
Nejmladší hosté mohou vybírat z dětských jídel nebo jim rádi připravíme poloviční porci z pokrmů, u kterých je to možné.
Aktivity v okolí pro naše nemladší hosty:
  • Pohádkové království šneka Krasíka - náš hotel patří mezi jednu z mála pohádkových kanceláří. U obsluhy získáte mapu s trasou okolo Sloupu, popřípadě můžete zakoupit celý soubor tras v království. Projděte si naši trasu, která vás vyvede na místa s krásným rozhledem, děti po této stezce budou splňovat úkoly a luštit tajenku. Její vyplnění bude ohodnoceno odměnou a razítkem do pasu Pohádkového království.
  • Lanové centrum Velká Dohoda - přírodní areál Velká dohoda nedaleko od nás nabízí především lanové aktivity - lanovka nad lomem, lanový most, lezeckou stěnu, nízkolanové aktivity. Ale nejen to, můžete zde proniknout do přírody Moravského krasu, projít si borovým hájem, navštívit malou jeskyni nebo jen tak pobýt u občerstvení a rozjímat na tomto krásném místě, které je umístěno do opuštěného vápencového kamenolomu.
  • Stezka údolím říčky Luhy - Luka, jak jim tady říkáme dostala asfaltovou cestu, na které vozidla nepotkáte. Nádhernou procházkou po této stezce, která je využívána pro in-line brusle se dostanete k Vlčí skále. Minete malebný rybníček. Ti nejmenší mohou trénovat na kole nebo pobíhat po okolí, rodiče se o ně nemusí bát, auto kromě auta hajného nebo myslivce tu nepotkáte. ti zdatnější mohou navázat na Jantarovou cyklostezku, která je vyhledávanou dálkovou cyklo trasou.
  • Westernové městečko v Boskovicích - koně, kovbojové, indiáni, saloony a bohatý program pro děti.
Můžete také obdarovat čtenáře knihou, která obsahuje pohádky vztahující se k našemu okolí.
Milovníci koní mohou také navštívit jezdecký klub v nedalekých Petrovicích.
V parních letních dnech doporučujeme koupel na veřejném umělém koupališti, které je asi 500m vzdálené.