Firemní akce / Teambuilding

Firemní akce, teambuilding, konference, ubytování nebo jiný event v okolí Brna a Olomouce, přímo v Moravském krasu, poblíž Macochy a jeskyní. Hotel Stará škola je ideální svojí polohou, nabízí 2 školící místnosti, bowling, rožnění masa a další služby.

Hledáte zázemí pro firemní akci, školení, seminář, konferenci nebo jiný event? Chcete pozvat své zákazníky do venkovské stodoly (nezapomenutelného, bezkonkurečního prostředí) přímo v Moravském krasu? Nebo byste chtěli uspořádat jiný teambuilding ve Vaší firmě?
V hotelu Stará škola nabízíme:
1 salonek pro 15 osob
1 konferenční místnost pro 40 osob s dataprojektorem, flipchartem, wifi
1 multifunkční centrum pro 100 osob - 2 bowlingové dráhy, dataprojektor, plátno, ozvučení, wifi. Tento prostor je možné využít na firemní večírek s grilováním masa, rožněním kýty, tanečním večerem doplněným o ochutnávku vín, kozích sýrů s nedaleké farmy nebo jiným zajímavým programem nebo také k pořádání školení nebo konference.
Dále nabízíme:
zajištění občerstvení (coffee break apod.) a rautů
komfortní ubytování pro 40 osob na stálých lůžcích a 15 přistýlkách
degustace vín a kozích sýrů z nedaleké kozí farmy
zajištění tělocvičny nebo bazénu v místní základní škole, venkovního areálu se sportovištěm
zajištění programu na klíč s konzultací s profesionální externí teambuildingovou agenturou.
zajištění vstupného do jeskyní Moravského krasu, spodních pater ve Sloupsko - šošůvských jeskyních, návštěvu přírodního parku Velká Dohoda s lanovým centrem
zajištění adrenalinových kurzů speleologie, horolezectví.
zajištění dalších outdoorových programů s našimi spolupracovníky