Prohlédněte si náš hotel Prohlédněte si náš hotel
Rádi by jste se podívali jak to u nás vypadá? Díky fotografiím a 360° virtuálním prohlídkám získáte dokonalou představu o našem hotelu.

Zobrazit galerii
On-line rezervace ubytování


Jantarová stezkaPáteřní cyklotrasa kopírující trasu staré obchodní tzv. Jantarové stezky spojující středoevropské metropole Vídeň, Brno a Krakow.
V části mezi Brnem a Sloupem protíná trasa významné turistické, regiony Moravského krasu. V regionu Jihomoravského kraje vede nejdříve v Brně starou průmyslovou zónou údolím řeky Svitavy částečně po místních komunikacích, částečně po cyklostezkách. Za Obřany sleduje trasa tok řeky Svitavy hlubokým údolím nejprve do Bílovic po nové cyklostezce a dále po málo frekventované silnici II. třídy k Novému Hradu. Frekventovaný úsek do Blanska střídá cestu údolím Punkvy a nejhlubšími krasovými kaňony Suchého a Pustého žlebu až do Sloupu v Mor. Krasu, odkud stoupá cyklotrasa lesní silnicí se zákazem vjezdu motorových vozidel a pokračuje dále přes lesy Drahanské vrchoviny do Olomouckého kraje.
Parametry trasy
Náročnost trasy: Turista
Délka trasy: 161 km
Značení trasy: Značení dopravní s číslem
Vhodný typ kola: Krosové
Maximální / minimální nadmořská výška: 684 m n.m. / 171 m n.m.
Celkové převýšení: 3851 m
Celkem vystoupeno výškových metrů: 2441 mNaše adresa

Hotel Stará škola
Sloup 30, 679 13 Sloup


Rezervace on-line

         


Moravský kras

Pohádka

Meetings

Velká dohoda


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.